Brauer Trust onderkast ondiep 100cm met 2 softclose lades timber greige
Productinformatie
Omschrijving
Altijd al gedroomd van een badmeubel die van alle kanten jij is? Dan is de Trust onderkast van Brauer dé start van jouw roadtrip naar jouw nieuwe badmeubel! Het leuke aan deze onderkast is namelijk dat je 'm zelf afmaakt met een wastafel en meubelgreep. De keuze is reuze en je kan 'm hierdoor helemaal personaliseren. Té leuk, toch?!
De onderkast is in onwijs veel kleuren verkrijgbaar én zit ook nog eens boordevol kwaliteit. Hierdoor haal je een meubel in huis waar je nog járen gegarandeerd van geniet. De lades hebben namelijk softclose geleiders, waardoor ze nooit te hard dicht zullen vallen. Geef 'm een zacht zetje en als vanzelf rolt de lade langzaam en stil dicht. Handig!
Nu dus nog een wastafel en meubelgreep en je bent hélemaal ready to go. We hebben je al een eindje op weg geholpen door bij de toebehoren passende items op 'n rijtje te zetten. Liever zeker van je zaak én alle opties? Kom dan langs in één van onze showrooms om alle mogelijkheden te ontdekken. We zien je graag!
Specificaties
- Merk: Brauer
- Serie: Trust
- Kleur: Timber greige
- Materiaal: MFC
- Afmeting: 99x38.6x50
- Softclose ladegeleiders
- Exclusief meubelgreep
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | SK133774 |
| Merk | Brauer |
| Serie | Trust |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Beach Eiken |
| Materiaal | MFC |
| Montage | Hangend |
| Softclose | Ja |
| Type front | Glad |
| Aantal uitsparingen | 1 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal deuren | Geen |
| Breedte | 99 cm |
| Diepte | 38,60 cm |
| Diepte Badkamermeubel | Ondiep |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte onderkast | 38,60 cm |
| Hoogte onderkast | 50 cm |
Klantreviews
Onze showrooms
