Easy Drain Compact 50 douchegoot enkele plaat 6x80cm m. zijuitloop 50mm RVS
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 2301330 |
| Merk | Easy Drain |
| Serie | Compact |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS |
| Flens | Zonder |
| Afmeting | 6x80 |
| Breedte | 80 cm |
| Inbouwdiepte | 8.3 |
| Hoogte | 2 cm |
| Lengte | 5 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
