Easy Drain Compact 50 TAF douchegoot enkele plaat 190cm m. zero/tegel design rooster RVS
Breedte
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 2302630 |
| Merk | Easy Drain |
| Serie | Compact |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS |
| Flens | Flens |
| Breedte | 190 cm |
| Inbouwdiepte | 10.3 |
| Hoogte | 3 cm |
| Lengte | 7 cm |
Klantreviews
Onze showrooms
