Easy Drain Compact 50 Zero douchegoot enkele plaat 6x70cm m. zijuitloop 50mm RVS
Breedte
-
50▼Niet beschikbaar in deze variant
-
60▼Niet beschikbaar in deze variant
-
70▼Niet beschikbaar in deze variant
-
80▼Niet beschikbaar in deze variant
-
90▼Niet beschikbaar in deze variant
-
100▼Niet beschikbaar in deze variant
-
110▼Niet beschikbaar in deze variant
-
120▼Niet beschikbaar in deze variant
Flens
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 2301354 |
| Merk | Easy Drain |
| Serie | Compact |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS |
| Flens | Zonder |
| Afmeting | 6x70 |
| Breedte | 70 cm |
| Inbouwdiepte | 6.3 |
| Hoogte | 2 cm |
| Lengte | 7 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
