Easy Drain Multi inbouwdeel zonder rooster met onderuitloop 9.8x110cm m. 30/35/50mm waterslot
Breedte
-
50▼Niet beschikbaar in deze variant
-
60▼Niet beschikbaar in deze variant
-
70▼Niet beschikbaar in deze variant
-
80▼Niet beschikbaar in deze variant
-
90▼Niet beschikbaar in deze variant
-
100▼Niet beschikbaar in deze variant
-
110▼Niet beschikbaar in deze variant
-
120▼Niet beschikbaar in deze variant
Aansluiting
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 2302660 |
| Merk | Easy Drain |
| Serie | Multi |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS |
| Flens | Zonder |
| Aansluiting | Onder |
| Breedte | 110 cm |
| Inbouwdiepte | 10.9 |
| Hoogte | 8 cm |
| Lengte | 10 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
