Fontana Kolo wastafelmeubel warm eiken 60cm mat witte wastafel 1 kraangat
Kleur
-
Beach Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Kasteel Bruin▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Walnoot▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Warm Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
Kleur wastafel
Aantal kraangaten
Inclusief spiegel
Productinformatie
Plus- en minpunten
- De lades zijn voorzien van hoogwaardige Hettich softclose ladegeleiders, waardoor ze soepel en bijna geruisloos sluiten en langer meegaan.
- Dankzij de twee ruime lades kun je al je badkamerproducten netjes en overzichtelijk opbergen.
- De wastafel is gemaakt van gegoten marmer, een slijtvast en vochtbestendig materiaal zonder poriën, waardoor het hygiënisch is en jarenlang mooi blijft.
- De wastafelkraan, sifon en afvoerplug moeten nog apart worden aangeschaft.
- De wastafel is voorzien van een chromen overloopring, wat bij kranen in een andere kleur meer contrast kan geven.
Omschrijving
Een tijdloos meubel, die na jaren nog steeds schittert in jouw badkamer! Dat moet wel over het Fontana Kolo badmeubel gaan. Het Kolo badkamermeubel bestaat uit een onderkast met daarop een robuuste wastafel. Het meubel is verkrijgbaar in diverse kleuren, breedtes en uitvoeringen.
Het badmeubel heeft 2 lades waar je alle ruimte hebt om jouw spullen netjes op te bergen. De lades van het meubel hebben een softclose sluiting waardoor de lades geleidelijk en bijna geluidloos sluiten. Dit allemaal dankzij de Hettich ladegeleiders, één van de beste ladegeleiders die er bestaan. Zo ben jij verzekerd van een kwalitatief goed meubel.
De wastafel, waarmee dit meubel is gecombineerd, is gemaakt van gegoten marmer. Dit is een slijtvast materiaal dat geen problemen heeft met vocht. Daarnaast is gegoten marmer hygiënisch materiaal. Er zitten namelijk geen poriën in het materiaal waar bacteriën zich in kunnen ophopen. Ook voelt gegoten marmer warm aan en verkleurt 't niet. Jarenlang genieten dus van dit pareltje!
In de wastafel vind je ook een overloop. De overloop zorgt ervoor dat het water niet over de wastafel kan heenstromen. Als het water boven de overloopring uitkomt, wordt 't via de overloop weer weggestroomd. Standaard is de wastafel voorzien van een chromen overloopring.
Specificaties meubel
- Merk: Fontana
- Serie: Kolo
- Kleur onderkast: Warm eiken
- Materiaal onderkast: MFC
- Afmeting onderkast: 60x46x55cm
- Kleur wastafel: Wit mat
- Materiaal wastafel: Gegoten marmer
- Afmeting wastafel: 60x46x7cm
- Softclose
- 2 lades
- Greeploos
- 1 kraangat
- Met chromen overloopring
- Zonder kraan, clickwaste en sifon
- Zonder spiegel
Let op: Het badkamermeubel is waterbestendig, maar niet waterdicht. Spatwater en andere gemorste vloeistoffen en spatten, moeten worden droog geveegd. Als je dit niet doet, kan dit de levensduur van het product verkorten en eventuele garanties ongeldig maken. Voor meer informatie, zie onze garantiebepaling.
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | SK72575 |
| Merk | Fontana |
| Serie | Kolo |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Warm Eiken |
| Materiaal | MFC |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Softclose | Ja |
| Type front | Glad |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal onderkast | MFC |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Gegoten marmer |
| Kleur wastafel | Wit mat |
| Soort wastafel | Enkele wastafel |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Met overloop | Ja |
| Aantal lades | 2 |
| Inclusief spiegel | Nee |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| Incl. kraan | Nee |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
