8% korting op bijna alles! Check hier de actievoorwaarden
×

Fontana Milo badmeubel 80cm ribbelfront mat zwart met mat witte wastafel 1 kraangat

0/5 (0 beoordelingen)
| SK80269

Kleur

Breedte

  • Niet beschikbaar in deze variant
    60
  • Niet beschikbaar in deze variant
    80
  • Niet beschikbaar in deze variant
    100

Kleur wastafel

Aantal kraangaten

  • Niet beschikbaar in deze variant
    1
  • Niet beschikbaar in deze variant
    2
  • Niet beschikbaar in deze variant
    Geen
Yes! Je bespaart in totaal 8% op dit artikel
Super Deal
Verwachte levertijd 6 weken

Productinformatie

Plus- en minpunten

  • Pro De lade is voorzien van hoogwaardige Hettich softclose ladegeleiders, waardoor 'ie soepel en bijna geruisloos sluit en langer meegaat.
  • Pro Dankzij de ruime lade kun je al je badkamerproducten netjes en overzichtelijk opbergen.
  • Pro De wastafel is gemaakt van gegoten marmer, een slijtvast en vochtbestendig materiaal zonder poriën, waardoor het hygiënisch is en jarenlang mooi blijft.
  • Con De wastafelkraan, sifon en afvoerplug moeten nog apart worden aangeschaft.
  • Con De wastafel is voorzien van een chromen overloopring, wat bij kranen in een andere kleur meer contrast kan geven.
  • Con Door de lade in het meubel is een ruimtebesparende sifon nodig, zodat de afvoer goed past zonder in te leveren op opbergruimte.

Omschrijving

Het Fontana Milo badmeubel bestaat uit een stoere, robuuste wastafel gecombineerd met een trendy onderkast met ribbelfront. Niet alleen in de woonkamer is de ribbel een enorme trend, ook in de badkamer vind je het ribbelfrontje steeds meer terug. Fontana heeft een enorm toffe serie uitgebracht, namelijk de Milo. Een badkamermeubel met een ribbelfront. Helemaal van deze tijd dus!

Het badmeubel heeft één grote lade waar je veel spullen in kwijt kunt. Er zit namelijk geen uitsparing in de lade waardoor je alle ruimte van de lade kan benutten. Dit betekent wel dat je wel een ruimtebesparende sifon nodig hebt. De lade duw je geruisloos dicht dankzij de softclose ladegeleiders. Hierdoor valt de lade rustig dicht en heb je éxtra lang plezier van jouw meubel.

De wastafel, die bovenop het badkamermeubel is geplaatst, geeft dit meubel extra karakter. De wastafel is gemaakt van gegoten marmer: Slijtvast materiaal dat geen problemen heeft met vocht. Daarnaast is gegoten marmer hygiënisch materiaal. Er zitten namelijk geen poriën in het materiaal waar bacteriën zich kunnen ophopen. Ook voelt gegoten marmer warm aan en verkleurt het niet. Jarenlang genieten dus van dit pareltje!

In de wastafel vind je ook een overloop. De overloop zorgt ervoor dat het water niet over de wastafel kan heen stromen. Als het water boven de overloopring uitkomt, wordt 't via de overloop weer weggestroomd. Standaard is de wastafel voorzien van een chromen overloopring.

Maak het badkamermeubel helemaal compleet met een gave kraan, clickwaste, ruimtebesparende sifon en natuurlijk een spiegel! Dit kan niet ontbreken om het badmeubel te laten shinen. Voor 't gemak hebben we al wat opties in de toebehoren gezet, zodat je zo snel mogelijk kunt genieten van dit badmeubel. Ook vind je hier de bijpassende kolomkast als je nog ietsjes meer ruimte nodig hebt voor jouw badkameritems.

Specificaties

  • Merk: Fontana
  • Serie: Milo
  • Kleur onderkast: Zwart mat
  • Materiaal onderkast: MDF
  • Afmeting onderkast: 80x46x46cm
  • Kleur wastafel: Wit mat
  • Materiaal wastafel: Gegoten marmer
  • Afmeting wastafel: 80x46x7cm
  • Softclose
  • Ribbelfront
  • 1 lade
  • Greeploos
  • 1 kraangat
  • Zonder uitsparing
  • Met chromen overloopring
  • Zonder kraan, clickwaste en sifon

Let op: De onderkast is waterbestendig, maar niet waterdicht. Spatwater en andere gemorste vloeistoffen en spatten, moeten worden droog geveegd. Als je dit niet doet, kan dit de levensduur van het product verkorten en eventuele garanties ongeldig maken. Voor meer informatie, zie onze garantiebepaling.

Technische documentatie chevron-right

Specificaties

Artikelnummer
SK80269
Merk
Fontana
Serie
Milo
Garantie
2 jaar
Kleur
Zwart Mat
Uitvoering
Hangend
Montage
Hangend
Met bevestigingsmateriaal
Ja
Softclose
Ja
Materiaal onderkast
MDF
Type front
Ribbelfront
Afgeronde hoeken
Nee
Soort wastafel
Enkele wastafel
Materiaal wastafel
Gegoten marmer
Kleur wastafel
Wit mat
Aantal kraangaten 1
Aantal wasbakken
1
Wasbak positie
Enkel midden
Kraangat
Midden
Met overloop
Ja
Aantal lades
1
Inclusief spiegel
Nee
Leverwijze
Voorgemonteerd
Incl. kraan
Nee
Breedte 80 cm
Diepte
46 cm
Diepte reeks
40 tot 50cm
Diepte Badkamermeubel
Standaard

Klantreviews

Dit product heeft nog geen reviews ontvangen.

Wat is er inbegrepen?

Dit product bestaat uit meerdere componenten. De details van deze componenten vind je hieronder.

Totaal € 813,26
Korting € 26,66 (-3.28%)
Setprijs € 786,60

Anderen bekeken ook

Tiger Boston badmeubel met spiegelkast en zwarte wastafel 80cm wit
Aanbieding
Op = op
Tiger Boston badmeubel met spiegelkast en zwarte wastafel 80cm wit
1645520100
949,56 1.186,95
-20%
Vandaag besteld, woensdag geleverd
Sanigoods massief eiken plank 80cm
Aanbieding
Sanigoods massief eiken plank 80cm
SK21570
262,21 285,-
-8%
Vandaag besteld, woensdag geleverd
Massief eikenhouten badmeubel met witte waskom
Aanbieding
Massief eikenhouten badmeubel 80cm met enkele witte waskom
SK22703
963,04 1.046,78
-8%
Vandaag besteld, woensdag geleverd
Massief eikenhouten badmeubel met rivierstenen waskom
Aanbieding
Massief eikenhouten badmeubel 80cm met enkele rivierstenen waskom
SK22719
1.042,16 1.132,79
-8%
Vandaag besteld, woensdag geleverd
Massief eikenhouten badmeubel met natuurstenen waskom
Aanbieding
Massief eikenhouten badmeubel 80cm met enkele natuurstenen waskom
SK22727
1.055,05 1.146,79
-8%
Vandaag besteld, woensdag geleverd

Interessante pagina's