Grohe Grohtherm-2000 douchekraan thermostatisch m. koppelingen m. tray HOH=15cm chroom
Hartafstand
Uitvoering
-
Met koppelingen▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Met koppelingen en tray▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zonder koppelingen▼Niet beschikbaar in deze variant
Productinformatie
Omschrijving
Wil je een luxe uitstraling in de badkamer? Kies dan voor een Grohe kraan. Grohe staat niet alleen voor kwaliteit, ze hebben ook de nieuwste Duitse technologie en mooie designkranen. Deze Grohe douchekraan van de serie Grohtherm 2000 heeft een strak design, de kleur chroom en is thermostatisch. De douchekraan voelt nooit te heet aan door de speciale Grohe CoolTouch technologie. Kleine kinderen in huis of vind je het gewoon fijn als de temperatuur nooit te heet kan worden? Met de Grohe SafeStop wordt de temperatuur niet hoger dan 38°C, maar wanneer je de temperatuur wel hoger wil kan je dit (als volwassenen) zelf instellen. Ook aan het besparen van water is gedacht met de EcoButton. Hiermee bespaar je maar liefst tot 50% op je watergebruik. Deze variant heeft een Grohe EasyReachTM tray, zodat je altijd je shampoo en douchegel bij de hand hebt.
Voor een mooi geheel combineer je deze Grohe douchekraan met de andere Grohe Grohtherm 2000 items.
Specificaties
- Merk: Grohe
- Serie: Grohtherm-2000
- Kleur: Chroom
- Materiaal: Messing
- Hartafstand: 15cm
- Montagewijze: Wand
- Temperatuurbegrenzing: Ja
- Met tray
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | 0102536 |
| Merk | Grohe |
| Serie | Grohtherm-2000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Messing |
| Met PVD-coating | Nee |
| Uitvoering | Met koppelingen en tray |
| Montage | Opbouw |
| Belgaqua keurmerk | Ja |
| Soort kraan | Thermostaatkraan |
| Waterbesparend | Ja |
| Temperatuurbeveiliging | Ja |
| Hartafstand | 15cm |
| Breedte | 31,70 cm |
| Diepte | 8,40 cm |
| Hoogte | 7 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
