Hansgrohe Focus E2 wastafelkraan met waste chroom
Uitvoering
-
Met waste▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zonder waste▼Niet beschikbaar in deze variant
Productinformatie
Omschrijving
Geef je wastafel een moderne look met deze strakke kraan van Grohe. De kraan heeft superslimme functies die voor een fijne kraan zorgen waar je jarenlang van kan genieten. Zo heeft de kraan de AirPower functie die water met lucht vermengt, dit zorgt voor volle en zachte waterdruppels. Daarnaast is de kraan waterbesparend door de EcoSmart functie. Goed voor je portemonnee!
De kraan wordt met flexibele aansluitslangen geleverd. Zo kan je de kraan meteen installeren! Om het plaatje compleet te maken, combineer je de kraan met de matchende items bij de toebehoren.
Specificaties
- Merk: Hansgrohe
- Serie: Focus E2
- Kleur: Chroom
- Hoogte: 29.7cm
- Mengkraan
- Met draaibare uitloop
- Met G 1 1/4" trekwaste
- EcoSmart - Waterbesparend
- AirPower - Water vermengd met lucht
- Inclusief aansluitslangen
- Inclusief bevestigingsmateriaal
- 2 jaar garantie
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | 0605545 |
| Merk | Hansgrohe |
| Serie | Focus E2 |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Messing |
| Met PVD-coating | Nee |
| Uitvoering | Met waste |
| Montage | Opbouw |
| Bediening | 1 Hendel |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Belgaqua keurmerk | Ja |
| Soort kraan | Mengkraan |
| Waterbesparend | Ja |
| Type | Verhoogd |
| Breedte | 10 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Diepte reeks | 10 tot 20cm |
| Hoogte | 30 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
