Ideal Standard Eurovit closetpot vlakspoel PK 36x46.5x39.5cm wit
Uitvoering
Aansluiting
-
AO (achter onder)▼Niet beschikbaar in deze variant
-
PK (pijp kort)▼Niet beschikbaar in deze variant
Productinformatie
Omschrijving
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | 0180816 |
| Merk | Ideal Standard |
| Serie | Eurovit |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Uitvoering | Standaard |
| Spoelvorm | Vlakspoel |
| Tornado flush | Nee |
| Spoelrand | Ja |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Incl. zitting | Nee |
| Hartafstand toiletzitting | 16cm |
| Aansluiting | PK (pijp kort) |
| Breedte | 36 cm |
| Diepte | 46,50 cm |
Klantreviews
Onze showrooms
