Ideal Standard Strada opbouwwastafel incl. bevestiging achterzijde geglazuurd 60x42cm m. overloop m. 1 kraangat Ideal plus wit
Productinformatie
Omschrijving
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | 0180762 |
| Merk | Ideal Standard |
| Serie | Strada |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Kraangat | Ja |
| Met overloop | Ja |
| Anti-kalk | Ja |
| Afmeting | 60x42 |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
