Mondiaz Alan DLux planchet 100cm met wastafel links 1 kraangat frappe
Kleur
Breedte
Kleur wastafel
-
Beige marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Creme marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Grijs marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
Wasbak positie
Aantal kraangaten
-
1▼Niet beschikbaar in deze variant
-
2▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Geen▼Niet beschikbaar in deze variant
Aantal lades
-
Geen▼Niet beschikbaar in deze variant
-
1▼Niet beschikbaar in deze variant
-
2▼Niet beschikbaar in deze variant
Productinformatie
Omschrijving
Creëer een stijlvolle look in je badkamer met dit badkamermeubel van Mondiaz. De Alan DLux serie bestaat uit onderkasten en wastafels in meerdere kleuren en verschillende afmetingen. Ook de plaats van de wasbak en het aantal kraangaten varieert, altijd één die perfect in jouw badkamer past dus!
De wastafel is afgewerkt in een marmeren kleur, wat zorgt voor een elegante look. Doordat de wastafel gemaakt is van solid surface, heeft hij een strakke lijnafwerking. Naast de looks, heeft dit sterke materiaal ook veel praktische voordelen. Solid surface is namelijk vochtbestendig en heeft geen poriën waar vuil in kan zitten. Ook is het eenvoudig te reinigen met een natte doek. Mooi én hygiënisch dus!
Ook het planchet is gemaakt van solid surface, dus is deze net als de wastafel krasbestendig. Zo kan je jarenlang genieten van dit mooie badmeubel. Kortom, een badmeubel die een echte blikvanger in jouw badkamer zal zijn! Bij de toebehoren shop je matchende items die jouw badmeubel helemaal afmaken.
Specificaties
- Merk: Mondiaz
- Serie: Alan DLux
- Kleur: Frappe - Beige marmer
- Afmetingen onderkast: 100x41x5.8cm
- Afmetingen wastafel: 100x46x12cm
- Materiaal: Solid surface
- Plaats wasbak: Links
- Aantal kraangaten: 1
- Antibacterieel
- Exclusief clickwaste
- 2 jaar garantie
Specificaties
| Artikelnummer | SK68764 |
| Merk | Mondiaz |
| Serie | Alan DLux |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Beige Marmer |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Type front | Glad |
| Materiaal onderkast | Solid surface |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Solid surface |
| Kleur wastafel | Beige marmer |
| Soort wastafel | Enkele wastafel |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Wasbak positie | Links |
| Met overloop | Nee |
| Aantal lades | Geen |
| Antibacterieel | Ja |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
