Novellini Olympic douchebak acryl 100x70x11.5cm wit
Breedte
Hoogte
Lengte
Productinformatie
Omschrijving
Scoor nu deze mooie douchebak van Novellini om jouw badkamer te weerhouden van een waterballet. De Olympic douchebak van Novellini is verkrijgbaar in veel maten en twee hoogtematen. Deze douchebak is het hoge model en heeft een hoogte van 11cm.
Doordat de douchebak een hoog model is, hoeft de sifon niet in de vloer worden ingebouwd. Dit maakt de montage van de douchebak eenvoudiger.
Novellini heeft veel geïnvesteerd in milieuvriendelijke productieprocessen, waardoor de productie zo min mogelijk invloed heeft op de natuur en het milieu. Dit is van toepassing op zowel het fabricageproces als op de materialen. De douchebak is gemaakt van acryl, een uitstekend materiaal voor in de badkamer. Acryl is namelijk sterk, duurzaam én krasbestendig. Daarom kun je jaren plezier hebben van deze douchebak.
Specificaties
- Merk: Novellini
- Afmeting: 100x70x11.5cm
- Diepte douchebak: 2cm
- Diameter afvoer: 90mm
- Gemaakt van acryl
- Glanzende afwerking
- Exclusief sifon
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | 0336217 |
| Merk | Novellini |
| Serie | Olympic New |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Acryl |
| Vorm | Rechthoekig |
| Anti-slip | Nee |
| Incl. afvoer | Ja |
| Afmeting | 100x70 |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 2 cm |
| Hoogte | 11,50 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Diameter afvoer | 90 |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
