Novellini Olympic Plus douchebak acryl 150x70x4.5cm wit
Kleur
Breedte
Hoogte
Lengte
Productinformatie
Omschrijving
De Novellini Olympic Plus douchebak is een beauty in jouw badkamer. Doordat de douchebak gemaakt is van acryl, is de douchebak sterk, duurzaam én krasbestendig. Zo heb je nog jaren plezier van deze douchebak.
De Olympic plus douchebakken zijn verkrijgbaar in diverse breedte en lengtematen. Ook zijn de Olympic plus douchebakken verkrijgbaar in twee hoogte maten, namelijk 4.5cm en 12.5cm. Dit model heeft een hoogte van 4.5cm. Om de douchebak extra te verstevigen, is er een stalen verstevigingsprofiel aangebracht in de rand. Hierdoor is de douchebak ijzersterk!
De sifon van deze douchebak wordt standaard meegeleverd. Zo heb je een complete set in handen.
Novellini heeft veel geïnvesteerd in milieuvriendelijke productieprocessen, waardoor de productie zo min mogelijk invloed heeft op de natuur en het milieu. Dit is van toepassing op zowel het fabricageproces als op de materialen. Ook nog milieuvriendelijk dus!
Specificaties
- Merk: Novellini
- Serie: Olympic Plus
- Kleur: Wit
- Afmeting: 150x70x4.5cm
- Gemaakt van acryl
- Diameter afvoer: 90mm
- Diepte douchebak: 2cm
- Extra verstevigingsprofiel
- Inclusief sifon
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | 0336125 |
| Merk | Novellini |
| Serie | Olympic Plus |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Acryl |
| Vorm | Rechthoekig |
| Anti-slip | Nee |
| Incl. afvoer | Ja |
| Afmeting | 150x70 |
| Breedte | 150 cm |
| Diepte | 2 cm |
| Hoogte | 4,50 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Diameter afvoer | 90 |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
