Plieger Cavallino Retto designradiator verticaal enkel middenaansluiting 1800x298mm 614W mat wit
Kleur
Afmetingen
Capaciteit
Productinformatie
Omschrijving
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | 7252960 |
| Merk | Plieger |
| Serie | Cavallino Retto |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Wit Mat |
| Materiaal | Staal |
| Aansluiting aanvoer | Ja |
| Aansluiting | Midden |
| Capaciteit | 614 watt |
| Afmeting | 180x30 |
| Breedte | 29,80 cm |
| Diepte | 3 cm |
| Hoogte | 180 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
