Sanicare Q5 badkamermeubel 2 deurs 80 cm truffel
Kleur
-
Antraciet▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken Antraciet▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken Bruin▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken Donker▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken Grijs▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit Glans▼Niet beschikbaar in deze variant
Productinformatie
Omschrijving
Een tijdloos badkamermeubel! De Sanicare Q5 is gemaakt van MDF, dat is voorzien van een laagje folie in de kleur truffel. Afmetingen meubel: 80x45 cm.
Het badkamermeubel is voorzien van 2 soft-close deuren van het bekende merk ‘Blum’. De deuren sluiten geruisloos en zijn voorzien van een stijlvolle chromen greep. De keramische wastafel is uitgevoerd met een universeel kraangat.
Inhoud set:
- Onderbouwkast met twee soft-close deuren
- Chromen grepen
- Keramische wastafel
- Bevestigingsmateriaal
Maak deze set compleet met een sifon, afvoer en mooie kraan. Zie onderstaande toebehoren.
Specificaties
| Artikelnummer | SK89012 |
| Merk | Sanicare |
| Serie | Q5 |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Eiken Donker |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Stijl | Modern |
| Type front | Glad |
| Materiaal onderkast | MDF |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Keramiek |
| Kleur wastafel | Wit glans |
| Soort wastafel | Enkele wastafel |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Met overloop | Ja |
| Aantal lades | Geen |
| Aantal deuren | 2 |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
