Sanicare Spiegelkast Qlassics Ambiance 80 cm. 2 dubbelzijdige spiegeldeuren truffel
Kleur
-
Antraciet▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken Antraciet▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken Donker▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken Grijs▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit Glans▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
Uitvoering
-
Dubbel▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Links▼Niet beschikbaar in deze variant
Productinformatie
Omschrijving
De Spiegelkast Qlassics van Sanicare is een mooie eenvoudige kast voor in jouw badkamer. De kast heeft spiegels op de voorkant, zodat de badkamer een ruimere uitstraling krijgt. De deuren zijn voorzien van soft-closing waardoor deze niet hard dichtvallen. Ook heeft deze kast Ambiance verlichting.
De spiegelkast is voorzien van een touchsensor. Deze vind je achter het rechterzijpaneel en werkt moeiteloos door het oppervlak heen. Je kunt de verlichting dimmen van 100 tot 10%
Specificaties
- Merk: Sanicare
- Serie: Qlassic
- Materiaal: MDF
- Kleur: Truffel
- Afmeting: 60x80x15cm
- Inclusief Blum-scharnieren en ophangmateriaal
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | SK89174 |
| Merk | Sanicare |
| Serie | Qlassics |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Eiken Donker |
| Materiaal | MDF |
| Uitvoering | Dubbel |
| Softclose | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Type verlichting | LED |
| Te zien in Showroom Amsterdam | Nee |
| Te zien in Showroom Den Bosch | Nee |
| Te zien in Showroom Grootebroek | Nee |
| Te zien in Showroom Harderwijk | Nee |
| Te zien in Showroom Nieuwegein | Variant |
| Te zien in Showroom Spijkenisse | Nee |
| Te zien in Showroom Zaandam | Nee |
| Te zien in Showroom Zevenaar | Nee |
| Te zien in Showroom Zoeterwoude | Nee |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Hoogte | 60 cm |
Klantreviews
Onze showrooms
