Saniclear Redro vrijstaande douchewand 120cm met zijwanden van 30cm verouderd ijzer - gunmetal
Kleur beslag
-
Chroom▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Goud▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Koper▼Niet beschikbaar in deze variant
-
RVS▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Verouderd ijzer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Verouderd messing▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
Uitvoering
-
Met 30cm zijwanden▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Met 40cm zijwanden▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zonder zijwand▼Niet beschikbaar in deze variant
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Een vrijstaande glaswand met doorgang aan beide kanten, voor een ruimtelijk en open douchegevoel terwijl opspattend water wordt tegengehouden.
- De glaswand is voorzien van een anti-kalkcoating voor minder kalkaanslag en eenvoudiger onderhoud.
- De glaswand is gemaakt van 8mm veiligheidsglas voor extra stevigheid en veiligheid tijdens het douchen.
- De stabilisatiestangen kunnen eenvoudig op maat worden ingekort, zodat de glaswand perfect en stabiel geplaatst kan worden.
- Aan beide zijden voorzien van een zijwand, waardoor opspattend water niet alleen aan de voorkant maar ook aan de zijkanten wordt tegengehouden.
- Waterdruppels kunnen kringen achterlaten wanneer ze opdrogen, daarom adviseren wij het gebruik van een douchewisser.
Omschrijving
Ruimte voor een vrijstaande douchewand in jouw badkamer? Dan is de Saniclear Redro zeker eentje om in overweging te nemen. Deze Saniclear Redro vrijstaande douchewand geeft een luxe uitstraling aan jouw badkamer. Aan beiden kanten kun je onder de douche springen én heb je lekker veel ruimte. De douchewand is aan beide zijkanten voorzien van twee wandjes van 30cm. Hierdoor wordt het water nóg beter tegengehouden dan een vrijstaande douchewand zonder zijwanden.
De douchewanden van Saniclear Redro zijn gemaakt van 8mm veiligheidsglas, maar ook nog eens voorzien van een anti-kalk coating. Deze coating is er vanuit de fabriek in geperst. Een anti-kalk coating zorgt ervoor dat water niet kan hechten aan het glas. De druppels rollen van het glas af. Zo voorkom je kalkaanslag. Water kan echter wel opdrogen, wat voor kringen kan zorgen. Om het glas zo netjes mogelijk te houden, raden wij aan de wand droog te trekken met een wisser.
Door middel van twee hoekprofielen bevestig je de zijwanden aan de grote glaswand. Bij de douchewand worden ook 2 stabilisatiestangen van 120cm geleverd met glas- en muurkoppelingen. Beiden stangen zijn in te korten naar de gewenste maat.
Specificaties
- Merk: Saniclear
- Kleur: Verouderd ijzer (gunmetal)
- Afmeting: 120x200cm
- 2 zijwanden van 30cm
- Diepte maximaal 120cm
- 8mm veiligheidsglas
- Voorzien van anti-kalk coating
- Rechtstreeks op de vloer te plaatsen
- Inclusief stabilisatiestangen
- Inclusief hoekprofielen
Vergeet de bijpassende toebehoren niet mee te bestellen om jouw douchewand helemaal af te maken.
Specificaties
| Artikelnummer | SK70065 |
| Merk | Saniclear |
| Serie | Redro |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | IJzer Verouderd |
| Materiaal | RVS |
| Uitvoering | Met 30cm zijwanden |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Verouderd ijzer |
| Profielloos | Nee |
| Glas decor | Helder |
| Anti-kalk | Ja |
| Aantal delen | 3 |
| Afmeting | 120x200 |
| Breedte | 120 cm |
| Minimale breedte | 1.200 mm |
| Maximale breedte | 1.200 mm |
| Dikte glas | 8 |
| Hoogte | 200 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
