van den Berg RVS standaard douchegoot m. onderuitloop 700x100mm inbouwdiepte 150mm
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 2300319 |
| Merk | van den Berg |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS |
| Flens | Flens |
| Aansluiting | Onder |
| Breedte | 70 cm |
| Inbouwdiepte | 15 |
| Hoogte | 2 cm |
| Lengte | 10 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms