Villeroy & Boch Aveo vrijstaand ligbad 190x95cm wit
Productinformatie
Omschrijving
Soms wil je gewoon even verdwijnen uit de drukte van de dag. Je sluit de deur, laat het water lopen en voelt hoe de rust langzaam terugkomt. Dat is precies wat een bad uit de Aveo serie voor je doet. Een vrijstaand bad met zachte, vloeiende lijnen en een luxe uitstraling die jouw badkamer verandert in een oase van kalmte.
Door dat het ligbad van Quaryl® gemaakt is, voelt het oppervlak heerlijk warm en glad aan, terwijl het ook nog eens supersterk en onderhoudsvriendelijk is. De royale vorm en diepte geven je alle ruimte om echt te ontspannen of je nu even wilt wegdromen of gewoon wilt genieten van de stilte.
De Aveo-serie is verkrijgbaar in het wit en mat wit, zodat jij kunt kiezen wat het beste past bij jouw stijl en sfeer. Eén ding is zeker: met Aveo haal je niet zomaar een bad in huis, maar een plek waar je elke dag weer helemaal tot rust komt.
Specificaties
- Merk: Villeroy & Boch
- Serie: Aveo
- Kleur: Wit
- Materiaal: Acryl
- Afmetingen: 190x95x83cm
Specificaties
| Artikelnummer | 0949976 |
| Merk | Villeroy & Boch |
| Serie | Aveo |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Acryl |
| Montage | Vrijstaand |
| Inbouw | Nee |
| Vorm | Ovaal |
| Incl. afvoer | Ja |
| Met overloop | Nee |
| Poten | Geen |
| Type | Vrijstaand |
| Afmeting | 190x95 |
| Breedte | 190 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Lengte | 95 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
