Villeroy & Boch Loop & Friends half vrijstaand ligbad 180x80cm wit naadloos
Productinformatie
Omschrijving
Of je nu houdt van strak en modern of juist van zacht en rond, de Loop & Friends-serie van Villeroy & Boch heeft altijd een bad dat bij jou past. De collectie bestaat uit verschillende vormen, van royale hoekbaden tot stijlvolle half vrijstaande en inbouwbaden, allemaal ontworpen om jouw badkamer een comfortabele en eigentijdse uitstraling te geven.
Gemaakt van acryl, waardoor het oppervlak glad en warm aanvoelt en eenvoudig schoon te houden is. De middenafvoer zorgt voor extra comfort, vooral als je het bad met z’n tweeën gebruikt. En dankzij de ruime keuze in vormen en afmetingen en kleuren, vind je altijd een uitvoering die perfect past bij jouw stijl.
Of je nu snel wilt ontspannen na een drukke dag of uitgebreid wilt genieten van een wellnessmoment thuis, met een bad uit de Loop & Friends serie maak je van badderen iets bijzonders.
Specificaties
- Merk: Villeroy & Boch
- Serie: Loop & Friends
- Kleur: Wit mat
- Materiaal: Acryl
- Afmetingen: 180x80x60cm
- Exclusief potenset
Specificaties
| Artikelnummer | 1322250 |
| Merk | Villeroy & Boch |
| Serie | Loop & Friends |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Acryl |
| Uitvoering | Met overloop |
| Montage | Half vrijstaand |
| Inbouw | Ja |
| Vorm | Rechthoekig |
| Incl. afvoer | Ja |
| Met overloop | Ja |
| Poten | Exclusief |
| Type | Back to wall |
| Afmeting | 180x80 |
| Breedte | 180 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Lengte | 80 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
