Villeroy & Boch Omnia Architectura wandcloset diepspoel DirectFlush afvoer horizontaal ceramic+ wit
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 1024413 |
| Merk | Villeroy & Boch |
| Serie | Omnia Architectura |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Anti-kalk | Ja |
| Waterbesparend | Nee |
| Hartafstand | 18cm |
| Spoelvorm | Diepspoel |
| Tornado flush | Nee |
| Spoelrand | Nee |
| Incl. zitting | Nee |
| Hartafstand toiletzitting | 15.5cm |
| Breedte | 37 cm |
| Diepte | 53 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
