Villeroy & Boch Squaro Edge inbouw ligbad 160x75cm wit
Kleur
-
Wit▼Niet beschikbaar in deze variant
Afmeting
Vorm
-
Ovaal▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Rechthoekig▼Niet beschikbaar in deze variant
Productinformatie
Omschrijving
Met de baden uit de Squaro-serie haal jij pure rust in huis in een strak jasje. De rechte lijnen, zachte binnen vormen en minimalistische uitstraling maken dit bad een blikvanger in elke badkamer. Gemaakt van Quaryl®, voelt het oppervlak warm en glad aan, blijft het lang mooi en is het makkelijk schoon te houden. Dankzij de middenafvoer lig je heerlijk comfortabel, ook als je gezellig met z'n tweetjes in bad wilt.
Wil je nét wat meer luxe? Dan is een bad uit de Squaro Edge 12 serie iets voor jou. Deze serie tilt het design naar een hoger niveau met extra dunne randen en een moderne, vrijstaande look die direct opvalt. Perfect als je jouw badkamer een elegante, exclusieve uitstraling wilt geven. Ook hier zorgt het duurzame Quaryl®-materiaal voor een stevige basis en een heerlijk warm gevoel zodra het bad gevuld is.
Of je nu kiest voor een inbouwbad of een vrijstaand model, in wit of in mat wit, met Squaro en Squaro Edge 12 geniet je van stijl, comfort en kwaliteit in één.
Specificaties
- Merk: Villeroy & Boch
- Serie: Squaro Edge
- Kleur: Wit
- Materiaal: Acryl
- Afmetingen: 160x75x65cm
- Inclusief potenset
Specificaties
| Artikelnummer | 0942245 |
| Merk | Villeroy & Boch |
| Serie | Squaro Edge |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Acryl |
| Uitvoering | Inbouw |
| Montage | Inbouw |
| Inbouw | Ja |
| Vorm | Rechthoekig |
| Incl. afvoer | Ja |
| Poten | Inclusief |
| Type | Inbouw |
| Afmeting | 160x75 |
| Breedte | 160 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Lengte | 75 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
