Best Design Roveto opbouw wastafel waskom mat zwart 48x37x13cm
Productinformatie
Omschrijving
Deze wastafel speelt perfect in op de trend van tegenwoordig: zwart sanitair. Deze moderne wastafel van Best Design is gemaakt van keramiek en heeft een rechthoekige vorm met rond afgewerkte hoeken. Supermooi in combinatie met een betonnen wastafelblad bijvoorbeeld of een natuurproduct, zoals hout. Afmetingen wastafel: 48x37x13cm.
Specificaties:
- Best design wastafel
- Rechthoekig van vorm
- Materiaal: keramiek
- Kleur: mat zwart
- Afmetingen: 48x37x13cm
- 2 jaar garantie
Specificaties
| Artikelnummer | SK51503 |
| Merk | Best Design |
| Serie | Roveto |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoekig / 4 ronde hoeken |
| Aantal kraangaten | Geen |
| Met overloop | Nee |
| Breedte | 48 cm |
| Diepte | 37 cm |
| Diepte reeks | 30 tot 40cm |
| Hoogte | 13 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
