Grohe Rainshower Modern douchesysteem m. omstelling m. hoofddouche en Sena handdouche chroom
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 0430171 |
| Merk | Grohe |
| Serie | Rainshower |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Doorsnede hoofddouche | 20 |
| Soort kraan | Geen |
| Waterbesparend | Nee |
| Hartafstand | 15cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 112 cm |
Klantreviews
Onze showrooms