Zaro Beam mat zwarte spiegelkast 100x70x16cm 2 deuren
Zoek jij extra opbergruimte zonder daar ruimte voor in te moeten leveren in de badkamer? Zoek dan niet verder want de Fontana Grado spiegelkast is wat je zoekt! Je combineert namelijk extra opbergruimte met een spiegel waardoor je qua ruimte eigenlijk niets extra's kwijt bent. Dat is hét grote pluspunt!
Deze spiegelkast is 100cm breed, 20cm diep en 60cm hoog. Daardoor past hij perfect boven een meubel van 100cm breedte. De kast is voorzien van frontjes in de kleur matzwart en heeft geen grepen waardoor het een strakke en moderne uitstraling krijgt. Als je de kast opent, zie je 4 glazen plankjes die je in hoogte kunt verstellen. Zo berg jij jouw items netjes en overzichtelijk op. De deuren sluiten door middel van een softclose systeem. Hierdoor vallen de deuren langzaam en gecontroleerd dicht.
Voor de spiegel is het wel zo makkelijk als je ook verlichting hebt, daarom is deze spiegelkast voorzien van LED-verlichting. De LED-verlichting zit verwerkt in het bovenste paneel, super strak én praktisch. Aan de binnenkant van de spiegelkast vind je een stopcontact voor 1 stekker én de schakelaar om de verlichting aan te zetten.
Het houdt niet op met de pluspunten want we hebben er nog eentje voor je. De Fontana collectie bestaat nu niet meer alleen uit badmeubelen maar ook uit spiegelkasten. Hierdoor shop je nu een bijpassende spiegelkast bij jouw badmeubel. Precies dezelfde kleur én maat, waardoor het een plaatje in de badkamer wordt. Je vindt een selectie van bijpassende meubels in de toebehoren.
Wil je graag een spiegelkast zonder verlichting? Geen probleem want deze spiegelkast is ook zonder verlichting verkrijgbaar, namelijk de Fontana Basic spiegelkast. De keuze is reuze waardoor de kans éxtra groot is dat je een perfecte spiegelkast vindt. Schittert de Fontana spiegelkast binnenkort ook bij jou in de badkamer?
Specificaties
- Merk: Fontana
- Serie: Grado
- Kleur: Zwart mat
- Afmeting: 100x20x60cm
- 2 deuren
- Softclose
- 4 verstelbare glazen planchetten
- Greeploos
- Met LED verlichting
- Stopcontact binnenin
Productinformatie
Omschrijving
De Zaro Beam spiegelkast is de ideale spiegelkast om te combineren met een meubel van Zaro. De spiegelkasten zijn gemaakt van MDF met een hoogwaardige gespoten afwerking. Zo heb je geen last van een folie of fineerlaag die los kan laten.
De binnenkant is wit met 1 plank. De spiegel loopt iets door zodat je daarmee de kast open kan maken. Achter de kast zit een kleine ruimte om de kast op te hangen en eventueel bedrading.
De spiegelkast heeft 2 deuren en is uit te breiden met een spiegellamp, deze kan je vinden onder de toebehoren.
Specificaties
| Artikelnummer | SK22458 |
| Merk | Zaro |
| Serie | Beam |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart Mat |
| Materiaal | MDF |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Softclose | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Te zien in Showroom Amsterdam | Nee |
| Te zien in Showroom Den Bosch | Nee |
| Te zien in Showroom Grootebroek | Nee |
| Te zien in Showroom Harderwijk | Nee |
| Te zien in Showroom Nieuwegein | Nee |
| Te zien in Showroom Spijkenisse | Nee |
| Te zien in Showroom Zaandam | Nee |
| Te zien in Showroom Zevenaar | Nee |
| Te zien in Showroom Zoeterwoude | Nee |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 16 cm |
| Hoogte | 70 cm |
Klantreviews
Onze showrooms
