Easy Drain Aqua Quattro Tegel vloerput m. ABS afwerkdeel/RVS betegelbaar rooster en zijuitlaat 15x15cm inbouwdiepte 81-117mm m. waterslot 50 tot 25mm
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 2302697 |
| Merk | Easy Drain |
| Serie | Aqua |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | ABS |
| Flens | Zonder |
| Aansluiting | Zijkant |
| Afmeting | 15x15 |
| Breedte | 15 cm |
| Inbouwdiepte | 11.7 |
| Hoogte | 2 cm |
| Lengte | 15 cm |
Klantreviews
Onze showrooms
