Easy Drain Compact Tegel FF ws 30mm 80cm enkel
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 2301919 |
| Merk | Easy Drain |
| Serie | Compact |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS |
| Flens | Flens |
| Breedte | 80 cm |
| Inbouwdiepte | 7.3 |
| Hoogte | 2 cm |
| Lengte | 7 cm |
Klantreviews
Onze showrooms
