Mondiaz Alan DLux badmeubel 130cm cale 2 lades met wastafel lava rechts 1 kraangat
Kleur
Breedte
Kleur wastafel
-
Beige marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Creme marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Grijs marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart marmer▼Niet beschikbaar in deze variant
Wasbak positie
Aantal kraangaten
Aantal lades
Productinformatie
Omschrijving
Creëer een stijlvolle look in je badkamer met dit badkamermeubel van Mondiaz. De Alan DLux serie bestaat uit onderkasten en wastafels in meerdere kleuren en verschillende afmetingen. Ook de plaats van de wasbak en het aantal kraangaten varieert, altijd één die perfect in jouw badkamer past dus!
De wastafel is afgewerkt in een marmeren kleur, wat zorgt voor een elegante look. Doordat de wastafel gemaakt is van solid surface, heeft hij een strakke lijnafwerking. Naast de looks, heeft dit sterke materiaal ook veel praktische voordelen. Solid surface is namelijk vochtbestendig en heeft geen poriën waar vuil in kan zitten. Ook is het eenvoudig te reinigen met een natte doek. Mooi én hygiënisch dus!
De onderkast bestaat uit twee softclose lades en is in 12 kleuren verkrijgbaar. De onderkast is gemaakt van MDF De lades hebben een push to open sluiting. Door de lade in te drukken, open en sluit je deze.
Kortom, een badmeubel die een echte blikvanger in jouw badkamer zal zijn! Bij de toebehoren shop je matchende items die jouw badmeubel helemaal afmaken.
Specificaties
- Merk: Mondiaz
- Serie: Alan DLux
- Kleur onderkast: Cale - Grijs mat
- Kleur wastafel: Lava - Zwart mat
- Afmetingen onderkast: 130x41x30cm
- Afmetingen wastafel: 130x46x12cm
- Materiaal onderkast: MDF
- Materiaal wastafel: Solid surface
- Plaats wasbak: Rechts
- Aantal kraangaten: 1
- Aantal lades: 2
- Push to open
- Softclose
- Antibacterieel
- Exclusief clickwaste
- 2 jaar garantie
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | SK68366 |
| Merk | Mondiaz |
| Serie | Alan DLux |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Grijs Mat |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Type front | Glad |
| Materiaal onderkast | MDF |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Solid surface |
| Kleur wastafel | Zwart marmer |
| Soort wastafel | Enkele wastafel |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Wasbak positie | Rechts |
| Met overloop | Nee |
| Aantal lades | 2 |
| Antibacterieel | Ja |
| Breedte | 130 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
