Plieger Royal hoekinstap 2-delig 6mm glas 88/90x185cm chroom
Productinformatie
Omschrijving
Technische documentatie
Specificaties
| Artikelnummer | 4283024 |
| Merk | Plieger |
| Serie | Royal |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Chroom |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Vorm | Vierkant |
| Aantal deuren | 2 |
| Veiligheidsglas | Ja |
| Kleur beslag | Chroom |
| Profielloos | Nee |
| Glas decor | Helder |
| Type deur | Draaideur |
| Anti-kalk | Nee |
| Incl. douchebak | Nee |
| Afmeting | 90x90 |
| Breedte | 90 cm |
| Minimale breedte | 880 mm |
| Maximale breedte | 900 mm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte glas | 6 |
| Hoogte | 185 cm |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
