Zaro Malaga Keramische wastafel badmeubel 120cm wit marmer 2 kraangaten dubbele spoelbak met 2 lades
Kleur
-
Antraciet▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Eiken Donker▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Marmer Licht▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Wit Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Zwart Mat▼Niet beschikbaar in deze variant
Breedte
Wasbak positie
-
Enkel midden▼Niet beschikbaar in deze variant
-
Dubbel▼Niet beschikbaar in deze variant
Aantal lades
Productinformatie
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | SK23135 |
| Merk | Zaro |
| Serie | Malaga |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Marmer Licht |
| Uitvoering | Hangend |
| Montage | Hangend |
| Softclose | Ja |
| Type front | Glad |
| Materiaal onderkast | MDF |
| Afgeronde hoeken | Nee |
| Materiaal wastafel | Keramiek |
| Kleur wastafel | Wit glans |
| Soort wastafel | Dubbele wastafel |
| Aantal kraangaten | 2 |
| Aantal wasbakken | 2 |
| Wasbak positie | Dubbel |
| Met overloop | Nee |
| Aantal lades | 2 |
| Breedte | 120 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Diepte reeks | 40 tot 50cm |
| Diepte Badkamermeubel | Standaard |
Klantreviews
Interessante pagina's
Onze showrooms
